Konferencie

Budeme veľmi radi, keď nás budete informovať o pripravovaných vedeckých podujatiach v danom i nasledujúcich rokoch. Takto sa budete môcť podeliť s informáciami omnoho včaššie a so širším okruhom záujemcov o účasť na konferenciách, sympóziách, seminároch, workshopoch a pod.

Vaša akcia môže byť avizovaná aj v sekcii Aktuality.

 Informácie prosíme zasielať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pravidelnou konferenciou SChemS je Zjazd chemikov, ktorý sa pravidelene strieda na Slovensku a v Čechách. Sumárne informácie o slovenských zjazdoch môžete nájsť na stránke Zjazdy chemikov.

Stránky najbližších zjazdov: 

70. sjezd chemiků - 2018 Zlín

71. zjazd chemikov - 2019 Vysoké Tatry

 

Informácie o konferenciách:

Milí členovia a priatelia SCHS,

ako isto viete, obmedzenia v čase koronavírusu po celom svete prinútili mnohých organizátorov tohtoročných konferencií k ich presunutiu alebo dokonca k úplnému zrušeniu.

Nám je však v tejto chvíli potešením oznámiť, že naši kolegovia z České společnosti chemické sa na základe uvoľnenia opatrení rozhodli, že dlhodobo plánovaný 72. Zjazd chemikov v Prahe SA NAKONIEC USKUTOČNÍ! sjezd72.csch.cz/online-registrace/aktuality/

SCHS sa ako najbližší partner tejto veľkolepej akcie už tradične zúčastní.

The European Polymer Congress 2019 (EPF 2019) will be organized during the period June 9-14, 2019 in the premises of the Creta Maris Convention Center & Beach Resort in Hersonissos Heraklion Crete, Greece.

Milí kolegovia. 
 

Občianske združenie PREVEDA v stredu, 6. júna, slávnostne vyhlási výsledky jubilejného X. ročníka Interaktívnej Konferencie Mladých Vedcov.