Konferencie

Budeme veľmi radi, keď nás budete informovať o pripravovaných vedeckých podujatiach v danom i nasledujúcich rokoch. Takto sa budete môcť podeliť s informáciami omnoho včaššie a so širším okruhom záujemcov o účasť na konferenciách, sympóziách, seminároch, workshopoch a pod.

Vaša akcia môže byť avizovaná aj v sekcii Aktuality.

 Informácie prosíme zasielať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Česká společnost chemická Vás pozýva na 70. sjezd chemiků, ktorý sa bude konať v dňoch 9.-12. septembra 2018 v Zlíně.

Podrobnosti nájdete na stránkach http://sjezd70.csch.cz/cs. Registrácia je už spustená.

Vážení kolegovia a priatelia,

srdečne Vás pozývame na 24. „Medzinárodné sympózium o separačných vedách“, ktoré sa uskutoční spoločne s 21. Medzinárodnou konferenciou „Analytické metódy a zdravie človeka“ v dňoch 17. – 20. júna 2018 v Hoteli Grand Jasná v Nízkych Tatrách. Pre ďalšie informácie navštívte webovú stránku konferencie www.isss2018.sk.

1. cirkulár (pdf)

Firma SHIMADZU Corp., ako jeden z hlavných svetových výrobcov analytických prístrojov v spolupráci so Slovenskou chemickou spoločnosťou a firmami Contipro a.s., Linde Gas a.s. a Kienbaum und Partners GmbH

vyhlasuje 18. ročník

SÚŤAŽE O CENU SHIMADZU

Ústav analytickej chémie FCHPT STU v Bratislave v spolupráci s odbornými skupinami analytickej chémie Slovenskej chemickej spoločnosti a České společnosti chemické a s EURACHEM-Slovakia usporiadajú XIV. medzinárodnú konferenciu v termíne 3. až 6. mája 2016

Cirkulár

 

Podkategórie